Kontakt

Nasze sale szkoleniowe znajdują się w budynku Renaissance Tower w warszawskiej dzielnicy Wola, na obszarze CBD (Central Business District), który szybko staje się nowoczesnym centrum biurowym Warszawy.

Centrum szkoleniowe znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie stacji metra przy Rondzie Daszyńskiego i licznych przystanków autobusowych i tramwajowych wzdłuż ul. Kasprzaka, tylko 15 minut od Międzynarodowego Portu Lotniczego im. F. Chopina.

Expose sp. z o.o.

ul. Skierniewicka 10a

01-230 Warszawa

Kontakt

Tel: +48 22 465 88 88

Email: [email protected]

Napisz do nas

Administratorem Państwa danych osobowych jest Expose sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Skierniewickiej 10a. Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Podstawa prawna: przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. W razie pytań prosimy o kontakt na: [email protected].